Półkolonie - Kaczeńcowa 7

Lato w Nowej Hucie wcale nie musi być szare! Półkolonie na Kaczeńcowej to doskonała okazja na dodanie mu kolorów! Pięć dni wypełnionych atrakcyjnym programem to doskonałą okazja na niezapomniane wakacje. Zajęcia przygotowywane są przez doświadczonych wychowawców – profesjonalistów w zakresie pracy z dziećmi.

Półkolonie odbywają się w siedzibie oddziału Fundacji Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji przy ul. Kaczeńcowej 7. Mimo oddalenia od gwaru miasta miejsce jest doskonale skomunikowane, co umożliwia łatwe dotarcie z niemal każdej części Krakowa. Nie oznacza to bynajmniej, że cały czas uczestnicy spędzają w jednym miejscu. Program uwzględnia również wycieczki na basen, strzelnicę czy do parku dinozaurów!

Szczegółowe informacje w ulotce.

ZDJĘCIA

JAK ZAPISAĆ DZIECKO? Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz zgłoszeniowy w którym proszę zaznaczyć termin turnusu. O zakwalifikowaniu dziecka do zajęć będzie decydować kolejność zgłoszeń, terminowa wpłata oraz oddana karta uczestnika. Karta wraz z regulaminem znajdują się w plikach do pobrania.

Termin wpłat:
- do 15 czerwca 2018r. dla turnusów w lipcu
- do 7 lipca 2018r. dla turnusów w sierpniu.

Tytuł przelewu: Półkolonie Kaczeńcowa 7 - Imię i Nazwisko dziecka oraz data turnusu
Dane do przelewu: OŚRODEK KSZTAŁCENIA WYPOCZYNKU I REKREACJI KACZEŃCOWA 7
Adres: KACZEŃCOWA 7, 31-831 KRAKÓW
Raiffeisen Polbank SA 55 1750 0012 0000 0000 3984 6713

Dany turnus zostanie uruchomiony w przypadku zebrania się odpowiedniej liczby osób. W przypadku nieuruchomienia turnusu nastąpi zwrot całej wpłaty.

Termin zebrań organizacyjnych: (wystarczy być na jednym z zebrań)
-20.06.2018 godz. 18.30 – Kaczeńcowa 7, Kraków
-27.06.2018 godz. 18.30 – Kaczeńcowa 7, Kraków
Karty uczestnika powinny być dostarczone w oryginale na zebrania lub przesłane tradycyjną pocztą do siedziby fundacji.